درباره لیتو استایل:

سال 1397 بود که وبسایت لیتو استایل به وجود اومد. هدف ما از راه اندازی وبسایت لیتو استایل خرید پوشاک مستقیم از ترکیه برای هموطنان عزیزمان بود که بدون هزینه اضافی پوشاکی که دوست دارند را از ترکیه به صورت مستقیم بخرند.
هنوز درحال تلاش هستیم که وبسایت لیتو استایل را هر روز بهتر از دیروز بکنیم و هر روز محصولات جدید تری را در فروشگاه موجود بکنیم تا هموطن های عزیزمان بتوانند به صورت کاملا مستقیم پوشاک خود را از ترکیه  بدون هیچ دغده ای  تهیه بکنند,تیم پشتیبانی وبسایت لیتو استایل در تلاش است تا یک وبسایت کاملا زیبا و ساده و همچنین پرکاربرد برای هموطنان گرامی را فراهم کند تا بسیار ساده بتوانند خرید خود را ثبت بکنند و از خرید خود لذت ببرند.

تاریخچه لیتو استایل

مرکز خرید آنلاین لیتو استایل فعالیت خود را درزمینه پوشاک به‌صورت تخصصی از سال 1390 آغاز نمود و طی این سال‌ها توانسته ضمن همکاری با بیش از 500 برند ایرانی و بین‌المللی، در مسیر بهبود تجربه خرید آنلاین پوشاک در ایران گام بردارد. مهم‌ترین رسالت لیتو استایل بهبود کیفیت سبک زندگی است که رضایت اکثریت مشتریان گرامی از این فروشگاه اینترنتی گواهی بر این ادعاست؛ رضایتی که پشتوانه‌ای استوار برای تحقق دیگر اهداف بلندمدت لیتو استایل است.
حضور موفق لیتو استایل طی سال‌های اخیر در صنعت پوشاک، بر اساس بازاریابی مبتنی بر سلایق و فرهنگ پوشاک ایرانیان شکل‌ گرفته است. این موفقیت سبب شده تا برترین برندهای بازار ایران و جهان که ازنظر کیفیت و خدمات با استانداردهای لیتو استایل انطباق دارند، خواستار همکاری با لیتو استایل باشند و پس از شروع همکاری، همواره برترین کالاهای خود را با بهترین قیمت در این فروشگاه عرضه کنند.

چرا لیتو استایل؟

 مجموعه لیتو استایل با داشتن دفاتر در کشور ترکیه و ایران ضمن دسترسی آسان به تامین کنندگان کالا سعی می کند با قیمتی مناسب کالاها را به هم وطنان عزیز ارائه نماید. حمل و نقل کالا از مبادی رسمی جمهوری اسلامی ایران قطعا هزینه های گمرکی مضاعفی را به ما تحمیل می نماید اما دسترسی به تامین کنندگان اصلی باعث می شود تا در مجموع کار با کیفیت و قیمت مناسبی به مشتریان ارائه گردد.

آنچه مشتریان ما در باره لیتو استایل میگویند